קבלן שיפוצים

אם אתם עומדים לפני שיפוץ בית, אם אתם רוצים להיות מרוצים מהתוצאה לשנים רבות ולא להתאכזב- חשוב שתדעו שקבלן שיפוצים מקצועי ואמין הוא הכרח לכל פרויקט.

איך למצוא קבלן שיפוצים זמין?

הצוות המקצועי שלנו כולל שיפוצניקים מנוסים, מקצועיים ואמינים מהשורה הראשונה שיתנו לכם את כל העזרה והייעוץ שתצטרכו לצורך הגשמת החלומות בבית שלכם. פנו אלינו ונתאים לכם קבלן שיפוצים הטוב ביותר עבורכם, שינהל את השיפוץ שלכם, ילווה את הפרויקט ויהיה נוכח במהלכו, וידאג שהעבודה מתבצעת כמו שצריך על ידי הקבלנים, בעלי המקצוע והשיפוצניקים שלנו.

כל קבלן שיפוץ בית שלנו מבצע עבודות שיפוצים ועבודות בניה לביצוע ולגימור ברמות גבוהות תוך שימת דגשים על הפרטים הקטנים. השיפוצניקים שלנו נותנים פתרונות עיצוביים ויצירתיים בדירות, בתים, בניינים, משרדים, בתי יוקרה ועוד, במגזר הפרטי, העסק והמוסדי, לכל לקוח בהתאמה אישית, לפי דרישות אדריכל הפרויקט. אנו פועלים ביעילות מתמדת ובשיפור מתמיד ברמה הגבוהה של הביצוע, ברמת השיפוצניקים והעובדים שלנו וברמת לוח הזמנים של העבודה. הנסיון שלנו מאפשר לנו עבודה יעילה ומקצועית בלוח זמנים מדויק ובסדר נכון של פעולות יחד עם סנכרון של כל שיפוצניק שמעורב, של כל אנשי המקצוע וכל הגורמים, עד שתקבלו לידכם את המפתח למוצר המוגמר החלומי.

חוויית השיפוץ עם קבלן שיפוצים שלנו היא מתבצעת בנעימות וללא לחץ, עם שקט נפשי שמבטיח לכם שהכל הולך להיות מושלם. הלקוחות שלנו נותנים בנו אמון מלא על מנת שנגיע לתוצאות סופיות טובות ככל האפשר כי אנחנו קשובים וזמינים ודואגים לתוצאות מושלמות, והם אכן נהנים מן העבודות שלנו ומרוצים ממש עד הגג!

כך שאם אתה מחפש קבלן שיפוצים או מחפש שיפוצניק- הגעת ממש למקום המתאים.

מהו קבלן שיפוצים / שיפוצניק?

שיפוצניק מבצע עבודות של שיפוצים, אולם אינו קבלן ואינו רשום בסיווג המתאים ברשם הקבלנים. כאלה הם רובם של בעלי המקצוע אשר מבצעים עבודת שיפוץ. הם יכולים להיות אמינים, ישרים ומקצועיים, אך אדם כזה אינו רשאי לתפקד כקבלן שיפוצים.

קבלן שיפוצים רשום ככזה ברשם הקבלנים. לפני סגירה מול קבלן שיפוצים חשוב לוודא שהוא רשום ברשם הקבלנים בסיווג רלוונטי בלבד:

135 הרחבת מבנים | 131 שיפוצים | 100 בניה

מה חשוב לדעת לפני שיפוץ?

שיפוץ של בית או נכס הינו תהליך ארוך וכרוכות בו עבודות רבות שמרכיבות אותו. אם אתם עומדים לפני שיפוץ חשוב שתדעו לקראת מה אתם הולכים.

  • קבלן שיפוצים מקצועי ואמין הוא הכרח לכל פרויקט. הוא ינהל את השיפוץ שלכם, ילווה את הפרויקט ויהיה נוכח במהלכו, וידאג שהעבודה מתבצעת כמו שצריך על ידי הקבלנים, בעלי המקצוע והשיפוצניקים.
  • הצעת מחיר תאפשר לכם להתרשם מן המקצועיות של קבלן שיפוצים. חשוב שהצעת מחיר תכלול פירוט מלא ומפורט של העבודה הכלולה בפרויקט ובמחיר, לוח זמנים צפוי לביצוע העבודות, והעלויות כולל תוקף ההצעה, דרכי התשלום ופריסת תשלומים. הצעת מחיר שאינה יורדת לפרטים או כתובה באופן מרושל מעידה ככל הנראה על חוסר במקצועיות וברצינות. הפירוט חשוב על מנת לאפשר שינויים במהלך הפרויקט מתוך הבנה של עלות השינוי וללא אפשרות להפקעת מחירים, וכמובן לצורך האפשרות להשוואת מחירים בין קבלני שיפוצים ואנשי מקצוע נוספים.
  • ישנו בשוק מגוון רחב של חומרים המיועדים לשיפוצים, ברמות איכות שונות. חשוב לוודא שכל החומרים בהם ישתמש קבלן שיפוצים שלכם וכן אנשי המקצוע והשיפוצניקים- יהיו בעלי תו תקן.

 

מי אנחנו?

חברת השיפוצים הבניה ועבודות הגמר שלנו, שוש שיפוצים, היא מקצועית ובעלת נסיון רב שנים, ומאמינה במקוריות וייחודיות. אנו מתמחים בשיפוצים ועושים ככל יכולתנו לתת פתרונות לכל לקוח ולספק כל צורך הכי טוב שאפשר.